ПДПУ Факультет технологій та дизайну
Культурне життя.

12 жовтня 2016 року працівники бібліотеки імені М. А. Жовтобрюха Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка провели літературно-пізнавальний захід «Збережемо тую славу» для студентів І–ІІІ курсів факультету технологій та дизайну у приміщенні читального залу №2, у ході якого студенти прослухали уривки з нарисів про історію українського козацтва, ознайомилися з художньою та історичною літературою про козаків, що зберігається у фондах бібліотеки.

.

6 жовтня 2016 року у Малому актовому залі Полтавського педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся святковий музичний концерт з нагоди Міжнародного дня музики.

У концерті взяли участь вихованці Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка (клас вокалу Євгена Нагорного), учні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, а також студенти факультету технологій та дизайну.

.

Прозвучала різнопланова класична, народна і сучасна музика вітчизняних і зарубіжних композиторів: вокальні й інструментальні твори.

Захід, ініційований деканом факультету та викладачами кафедри культурології та методики викладання культурологічних дисциплін було проведено з просвітницькою метою.

.

1 листопада 2014 року відбулося представлення талантів першого курсу факультету технологій та дизайну "Зірки ФТД" у Малій актовій залі нашого вишу. Студенти гідно представили свій курс, а також показали свою артистичність, кмітливість, креативність, вміння триматися на сцені, вокальні та хореографічні здібності, здорове почуття гумору і що найголовніше - злагодженість та дружність груп.

.

.

Одним із найкращих виступів стало представлення авторського вірша від Шовкової Анни під акомпанемент на роялі Кібальник Вікторії. Порадував усіх чарівний голос Сердюк Катерини. Всім присутнім підняв настрій виступ КВК студентів групи ТД-11. Родзинкою заходу став показ ексклюзивних моделей з підручних матеріалів, авторами яких є студенти групи ПН-12. Приємно відзначити хореографічні постановки студентки першого курсу Сівцової Оксани у виконання однокурсників.

Захід, як і обіцяли пройшов весело, енергійно та креативно!

.

.

.

.

Студенти ІІ курсу разом зі своїми кураторами переглянули концертну програму, присвячену Дню фізкультури та спорту 7 вересня 2012 року у Палаці дозвілля «Листопад».

Студенти І курсу на чолі з кураторами відвідали концертну програму гітарної музики, яка відбулася 12 вересня у Обласному театрі ляльок.

Викладацько-професорський склад, співробітники та студенти факультету технологій та дизайну у співпраці з виконавчим комітетом міської ради стали активними організаторами мистецького свята «Полтава вишивана». Зокрема, створили та презентували рекорд України – Найбільший цільний рушник створений вручну, який вишили студентки VІ курсу нашого факультету; розгорнули експозицію кращих вишитих виробів на вулиці Жовтневій; прикрасили та оформили сцену для проведення святкового дійства на театральній площі; близько 50 студентів факультету брали участь у параді вишиванок 23 вересня 2012 року.

17 жовтня 2012 року відбулося представлення талантів першокурсників факультету технологій та дизайну у Малій актові залі нашого вишу. Кращими виступами стали: соло на скрипці Більдія Андрія під акомпанемент Кісуріної Аліни на фортепіано; байки у виконанні Ковіки Богдана та Тименка Дмитра; колекція гламурного одягу з плівкових матеріалів Жогло Наталії, Овчаренко Марини, Суярко Людмили та Сніг Лесі.


.

.

.

.

.

Викладачі та студенти факультету переглянули виставу Полтавського обласного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя «Соло для годинника з передзвоном» 22 листопада 2012 року.

Викладачі та студенти факультету прослухали концертну програму ансамблю «Живі барабани» та державного квінтету Придністров’я «Ліберті» 15 листопада 2012 року у Міському будинку культури.

З 12 по 16 листопада викладачі та студенти факультету технологій та дизайну організували та провели тиждень з безпеки дорожнього руху для студентства Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. В рамках якого студентки факультету демонстрували креативний підхід до створення форменого одягу для працівників державної автоінспекції. Колекцію креативної форми демонстрували у Малій актові залі нашого вишу.

.

.

Виставка творчих робіт викладачів та студентів факультету, а також інформаційних стендів розгорнулася у Палаці дозвілля «Листопад» на День студента в рамках проведення конкурсу «Кращий студент року – 2012». Кращі роботи представляв студентський театр мод того ж дня на сцені палацу у першому конкурсному епізоді «Візитка нашого вишу».

.

.

.