МІЖНАРОДНЕ ПРАКТИЧНЕ СТАЖУВАННЯ «НОВІ ТА ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ» ДОЦЕНТА ЛЮБОВІ ХОМЕНКО
Вітаємо доцента кафедри виробничо-інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності Любов Хоменко з отриманням чергового сертифікату у Малопольській школі публічного адміністрування Краківського економічного університету за міжнародне аспірантське практичне стажування «Нові та інноваційні методи навчання» з 4 до 29 травня 2020 року. Бажаємо їй подальших творчих успіхів та натхнення.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG-ed32392fa5e19c58c8ab9d7be8bf8e8c-V-701x1024.jpg)