Спортивні досягнення

Студенти факультету технологій та дизайну  традиційно є учасниками не лише факультетських, а й загальноуніверситетських спортивних та спортивно-туристичних зльотів, змагань, турнірів, спартакіад, кросів.

У 2018-2020 р. студенти факультету брали участь у проведенні Традиційної Спартакіада серед І курсів з таких видів спорту: настільний теніс, волейбол, баскетбол, шахи, міні-футбол, легка атлетика.

 Студентське самоврядування факультету активно долучається до проведення спортивних змагань, заходів та турнірів. З 2018 року студентське самоврядування долучилося до організації Традиційної Спартакіади серед студентів І курсів та численних загально-університетських й факультетських спортивних заходів до Дня фізичної культури і спорту, Міжнародного дня студентського спорту, Дня туризму, Дня міста Полтави.  

За звітний період студенти факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В.Г. Короленка брали участь у таких спортивно-масових заходах:

 • спортивне свято присвячене «Дню фізичної культури і спорту»;
 • загальноуніверситетський «День здоров’я»;
 • традиційна «Спортивна естафета» серед факультетів ПНПУ;
 • факультетський туристичний зльот;
 • проведена спартакіада студентів факультету, переможці якої взяли участь у загальноуніверситетській спартакіаді;
 • відбулися змагання серед студентів факультету з футболу, волейболу, н/тенісу, плавання, л/атлетики, баскетболу, силової гімнастики, гандболу;
 • кращі спортсмени факультету брали участь у проведені традиційному міжвузівському турніри зі спортивного орієнтування «Заграва», футболу, волейболу, черлідингу на призи ректора ПНПУ імені В.Г. Короленка професора Степаненка М.І.;
 • проведена університетська спартакіада з різних видів спорту, в якій брали участь збірні команди факультетів;
 • проведена товариська зустріч з міні-футболу та волейболу між викладачами та студентами факультету у рамках тижня факультету;
 • на базі факультету технологій та дизайну був проведений  турнір з міні-футболу «Футбольна родина»;
 • у рамках проведення тижня факультету проводилися спортивні заходи на призи декана (турнір з настільного тенісу);
 • студенти факультету брали участь у спартакіаді серед студентів гуртожитків університету «Спорт для всіх – у кожному гуртожитку» з міні-футболу, баскетболу (чол.), волейболу (чол./жін.), настільного тенісу, де посіли призові місця.

Студенти факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету активно долучаються і мають вагомі особисті спортивні досягненнях із різних видів спорту.

Юхно Сергій, студент групи ТД(по/од)-52 ‑ багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату Полтавської області з боксу. Сергій є чемпіоном, призером всеукраїнських змагань з боксу в таких містах як Львів, Харків, Кременчук, Горішні Плавні, Рубіжне, Київ, Дніпропетровськ; учасником Чемпіонату України серед студентів 2017, 2019 рр.

Студент групи К-34 Балко Сергій багаторазово брав участь в університетських змаганнях,  молодіжних турнірах, змаганнях серед студентів ЗВО із гирьового спорту