Спортивні досягнення

Студенти факультету технологій та дизайну  традиційно є учасниками не лише факультетських, а й загальноуніверситетських спортивних та спортивно-туристичних зльотів, змагань, турнірів, спартакіад, кросів, активно долучаються і мають вагомі особисті спортивні досягненнях із різних видів спорту.

Нікіфоров Борис Олегович (дата народження 21.10.2004 р.) – студент групи ТД-21 (спеціальність 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – багаторазовий переможець та призер змагань з плавання «Повір у себе» та «Новорічні старти», призер Чемпіонату України, кандитат у майстри спорту України.

Іваненко Іван Юрійович (дата народження 11.09.2006 р.) – студент групи ПН(т)-16 (спеціальність 015.38 Професійна освіта (Транспорт) факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – понад 10 років займається веслуванням на каноє – багаторазовий переможець та призер змагань з веслування на байдарках та каноє, переможець Чемпіонату України, кандитат у майстри спорту України.