Співпраця Полтавського педагогічного з Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва імені Олеся Гончара
Кафедра культурології та методики викладання культурологічних дисциплін продовжує співпрацю з Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва імені Олеся Гончара. Навесні 2020 року під час онлайн-засідання з обговоренням проєктів освітньо-професійних програм кафедри, члени робочих груп погодилися з необхідністю постійного оновлення змісту підготовки культуролога з урахуванням сучасних потреб ринку праці.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/11-1.jpg)
Одним із елементі цього є практична діяльність. За ініціативи завідувача кафедри Олександра Лук’яненка було організовано практичний семінар для студентів з вивчення професійного середовища бібліотеки.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/1-1.jpg)
Майбутні культурологи груп І та ІІ курсів (куратори Олександр Лук’яненко та Віта Дмитренко) дізналися про тонкощі роботи бібліотечних відділів, ознайомилися з фондами закладу. Насиченим було спілкування з випускницею кафедри, а нині співробітницею бібліотеки Катериною Барановою. Особливу увагу куратор співпраці від бібліотеки Наталія Рисенко звернула на соціокультурну складову роботи бібліотеки. Студенти стали активними організаторами та учасниками літературно-пригодницького квест «Мандрівка з полковником Шрамом». Учасники квесту пригадали героїв та сюжет першого українського історичного роману «Чорна рада» Пантелеймона Куліша. У ході роботи актуалізувалися знання з методики проведення соціокультурних заходів, курсу літератури, історії, географії та етнології.