Академічна мобільність здобувачів освіти

ЗРЕАЛІЗОВАНО АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.10 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ)

На підставі угоди про співпрацю дощо реалізації програм академічної мобільності  № 3/02-40 від 15.01.2020 р. між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Луганським національним університетом імені Тараса Шевченко було надано можливість реалізувати внутрішню академічну мобільність студентам ІV курсу спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Олександра Дудченко та Олександр Запара. За програмою внутрішньої академічної мобільності у 7 семестрі 2021-2022 н. р. студенти академічної групи ТД(по/іт)-41 Олександра Дудченко та Олександр Запара вивчали навчальну дисципліну «Історія Українського мистецтва» (обсяг 5 кредитів ECTS, форма контролю – екзамен) за  рішенням кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва навчально-наукового інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка замість навчальної дисципліни «Автентичні традиції українського народу» (обсягом 4 кредитів, форма контролю – залік), яку вивчали решта студентів академічної групи ТД(по/іт)-41 у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

РЕАЛІЗАЦІЯ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.10 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ)

Упродовж серпня 2021 р. студенти першого (бакалаврського) рівня академічної групи ТД(по)-21 Інна Бут та Алла Козленко прослухали курс «Медіаграмотність для освітян», у неформальній освіті на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus створений колективом науковців С. Горбачовим та Л. Найдьоновою. Студентки опанували 60 академічних годин відео-лекцій та практичних завдань, під час яких ознайомилися з використанням медіатехнологій у навчальному процесі, зокрема українським та світовим досвідом, що дозволить реалізовувати інноваційні методики навчання, засновані на теорії медіаосвіти з урахуванням розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Упродовж серпня 2021 р. Олександра Мисак прослухала курс «Дизайн-мислення в школі», створений колективом науковців Д. Рейч, Е. Хаттнер-Лоан та А Нейпір. Студентка опановувала 30 академічних годин відео-лекцій та практичних завдань, під час яких ознайомилася з методом дизайн-мислення, започаткованого у Стендсфорському університеті та практичним курсом від фахівців Массачусетського технологічного інституту, щодо використання освітянами дизайн-мислення для підвищення ефективності та заохочення до навчання школярів з розробкою практичного дизайн-проєкту з метою проведення експерименту для подолання проблем в освітньому процесі засобами дизайн-мислення. Така форма освітньої активності була зреалізована для поглиблення знань здобувачок вищої освіти першого (бакалаврського) рівня у межах вивчення дисципліни «Інформаційні технології у технологічній освіті» у 5 семестрі 2021-2022 н. р. за ОПП «Середня освіта (Трудове навчання та технології)».

МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка є партнером Університетського Коледжу Копенгагену – UCC (Данія) у програмі академічних обмінів проєкту Європейського Союзу Erasmus+. Це дає змогу студентам та викладачам університету на конкурсній основі щосеместру навчатися чи викладати в UCC. У І семестрі 2018-2019 н. р. кредитної академічної мобільності був студент факультету технологій та дизайну Євген Андрійович Коновалов групи ТД-31.

Зустріч Посла України в Данії зі студентами ПНПУ імені В.Г. Короленка http://pnpu.edu.ua/ua/files/smc/news/03.11.2018/ambassador_denmark.html