На факультеті технологій та дизайну відбулося представлення першого курсу
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/А1.jpg)
3 листопада 2023 року в Малій актовій залі відбувся творчий захід із представлення першокурсників факультету технологій та дизайну «Пригоди Wednesday в ПНПУ».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/А2.jpg)
Із вітальним словом до учасників і гостей заходу звернулася очильниця факультету Юлія Срібна, яка відзначила згуртованість студентської спільноти факультету, відповідальність і творчий потенціал першокурсників, які вже проявилися впродовж перших місяців навчання, а також висловила подяку батькам студентів, які активно долучаються до життя факультету.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/А3.jpg)
Детальніша інформація за посиланням: http://pnpu.edu.ua/news/na-fakulteti-tehnologij-ta-dyzajnu-vidbulosya-predstavlennya-pershogo-kursu.html