СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ – ПЕРЕМОЖЦІ III МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ РЕКЛАМИ «DO.IT ADS»
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-3-1024x538.jpg)
Факультет технологій та дизайну співпрацює з Державним університетом інфраструктури та технологій. Міжнародний конкурс реклами «DO.IT ADS» є спільним міждисциплінарним проектом, організаторами якого є факультет управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій та архітектурний факультет Київського національного університету будівництва та архітектури.
Студенти факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка охоче взяли участь у цьому конкурсі рекламних проектів.
Олена Князєва з конкурсною роботою «Подорож по старовинній Україні» посіла ІІ місце у номінації «Україна – моя туристична країна» (керівник – Тетяна БОРИСОВА, доцент кафедри основ виробництва та дизайну).
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-4.jpg)
Олена Пінчук підготувала конкурсну роботу «Мрії збуваються» і у номінації «Професія моєї мрії» посіла ІІ місце (керівник – Наталія ОРЛОВА, асистент кафедри основ виробництва та дизайну).
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-3-726x1024.jpg)
Руслана Надточій представляла на конкурсі роботу «Зелена планета» у номінації «Екологічний транспорт» та посіла ІІ місце (керівник – Павло КУЗЬМЕНКО, доцент кафедри основ виробництва та дизайну).
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/4.jpg)
Конкурс «DO.IT ADS» спрямований на виявлення та підтримку талановитої молоді, популяризацію загальнолюдських цінностей у молодіжному середовищі, здорового способу життя, профілактику і запобігання проявам негативної поведінки, просвітництво та профорієнтацію, та проводиться з метою патріотичного та естетичного виховання молоді через створення тематичних робіт, що націлюють на освіту, навчання, саморозвиток, опанування професійних компетентностей рекламіста, маркетолога, пропагують здоровий спосіб життя та загальнолюдські цінності.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/Князєва_01_0018_page-0001-1024x709.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/Надточий-Руслана-Юріївна-07-0006_page-0001-1024x709.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/20210615_104304_page-0001-2-1024x709.jpg)
Вітаємо студентів та наукових керівників з перемогою у Міжнародному конкурсі реклами 2021. Бажаємо нових креативних ідей, творчих злетів, та успіхів у подальшій діяльності.