Події

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за 2023 рік

На кафедрі професійної освіти, дизайну та безпеки життєдіяльності факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В.Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за 2023 рік галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Результати наукових досліджень презентували 6 учасників:

– Глущенко Дарія Юріївна, студентка 4 курсу спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) наукова робота на тему «Творчий потенціал студентського театру мод». Керівник доц. Борисова Т. М.;

– Макарчук Тетяна Олегівна, студентка 4 курсу спеціальності 015.00 Професійна освіта (Дизайн) наукова робота на тему «Автомобільні інсталяції у сучасному мистецтві». Керівник ст. вкл. Орлова Н. С.;

– Медведєва Анастасія Максимівна, студентка 4 курсу спеціальності 015.00 Професійна освіта (Дизайн) наукова робота на тему «Естетика медіаархітектури як сучасного виду». Керівник ст. вкл. Орлова Н. С.;

– Кухарська Юлія Леонідівна, студентка 4 курсу спеціальності 015.00 Професійна освіта (Дизайн) наукова робота на тему «Мистецтва; вплив японського дизайнера Кензо Такада на історію європейської моди». Керівник ст. вкл. Орлова Н. С.;

– Матюха Віта Валеріївна студентка 2 курсу спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) наукова робота на тему «Втілення етностилю в роботах відомих світових та вітчизняних дизайнерів». Керівник доц. Борисова Т. М.;

– Федоренко Єлизавета Юріївна, студентка 3 курсу спеціальності 015.00 Професійна освіта (Дизайн) наукова робота на тему «Японський деконструктивізм у творчості Йодзі Ямамото» Керівник ст. вкл. Орлова Н. С.

Перше місце посіла Тетяна Макарчук.

Друге місце – Кухарська Юлія.

Третє місце Дар’я Глущенко.

Роботу Тетяни Макарчук рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо всіх учасників конкурсу і бажаємо творчих успіхів у науковій діяльності на наступних етапах!!!

Підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» у 2020-2021 навчальному році

Учасники студентського круглого столу «Актуальні проблеми культурології»

29 квітня 2020 року студенти спеціальності 015.00 Професійна освіта (Дизайн) взяли участь у роботі студентського круглого столу «Актуальні проблеми культурології», який відбувся 29 квітня 2020 року на базі факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка в дистанційному форматі.

Анастасія Кірсанова презентувала наукове дослідження за темою «Квілінг з українським колоритом». Активно відбулося обговорення проблеми дослідження Дарини Авраменко за темою «Модульні технології в процесі художнього макетування». Студентки реалізують науково-дослідну роботу під керівництвом доцента кафедри основ виробництва та дизайну Ігоря Савенка.

25–26 березня 2020 року студенти та аспіранти дістанційно взяли участь у Всеукраїнській студентській конференції «Перспективи модернізації підготовки майбутніх фахівців технологічної, професійної та культурологічної освіти»

25 лютого 2020 року на факультеті технологій та дизайну, за участі наукових керівників і здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, відбувся науковий семінар із ознайомлення здобувачів цього освітнього ступеня з чинними вимогами до підготовки дисертацій та публікацій, що підтверджують апробацію наукових досліджень.

15 лютого 2020 року на базі факультету технологій та дизайну відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Студенти спеціальності 015 Професійна освіта (Дизайн) вивчали досвід захисту наукових робіт учнями загальноосвітніх шкіл.