Найближчі наукові студентські конференції

Шановні студенти!

ПРОВЕДЕННЯ VІ МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ КАФЕДРОЮ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ У 2021 РОЦІ

Назва заходу : VІ Міжнародний конгрес

Тема заходу: «Етнодизайн у контексті відродження української національної ідентичності та європейської інтеграції»

Дата проведення: 22-23 жовтня 2021 року

Місце проведення : факультет технологій та дизайну, кафедри основ виробництва та дизайну,  теорії і методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

Назва зарубіжних країн та кількість часників від кожної з них: Towarzystwa Pedagogiki Filozoficznej im. Bronislava F. Trentowskiego (м. Лодзь, Польща)  ‑ 5; Academia Humanistyezno-Ekonomiezna (м. Лодзь, Польща)  ‑ 5; Міжнародна організація об’єднаних українських громад Канади «Четверта хвиля» (м. Торонто, Канада) – 5; Аріельський університет (Ізраїль) – 3; Науково-культурологічне українське товариство «Краяни» (м. Гартфорд, США) – 2; Навчальні заклади Китаю – 3; Іраку – 4; Швейцарії ‑ 3.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

• Теорія і практика відродження української національної ідентичності;
  • продукування культурно-просвітницьких ідей та цінностей в умовах сучасної практики європейської інтеграції;
  •  сучасні досягнення у сфері української освіти, культури та етнодизайну;
  • пропаганда цінностей української освіти, культури та етнодизайну засобами соціальної комунікації.
  • культури та етнодизайну;
  • творчий внесок наукових шкіл, учених, діячів культури та працівників освіти європейських країн у розвиток сучасної освіти, культури та етнодизайну.