Наукова робота студентки факультету технологій та дизайну Тетяни Макарчук відзначена дипломом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» відбувся на базі Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків). Конкурсанти із 28 закладів вищої освіти України представили 36 робіт. До участі у ІІ турі конкурсу було запрошено 14 учасників з 12 міст України.

17 квітня 2024 р. відбулася підсумкова науково-практична конференція зі спеціальності «Професійна освіта» та захист робіт в режимі online на платформі Zoom. Розпочалася конференція з вітання голови конкурсної галузевої комісії, ректора Української інженерно-педагогічної академії професора Дениса Коваленко, а також заступників голови конкурсної галузевої комісії: проректора з наукової роботи Української інженерно-педагогічної академії доцента Олександра Купріянова і завідувачки кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії професорки Наталії Брюханової.

Детальна інформація за посиланням: http://pnpu.edu.ua/news/naukova-robota-studentky-fakultetu-tehnologij-ta-dyzajnu-tetyany-makarchuk-vidznachena-dyplomom-iii-stupenya-na-vseukrayinskomu-konkursi-studentskyh-naukovyh-robit.html