На засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 44.053.054 відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Лідії Єлісєєвої

14 травня 2024 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 44.053.054, що створена відповідно до Наказу ректора про створення разової спеціалізованої вченої ради № 24-А від 28.03.2024 р. На платформі ZOOM відбувся публічний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії випускниці аспірантури Лідії Єлісєєвої у галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями).

Здобувачка успішно захистила дисертацію «Методика підготовки майбутніх учителів технологій до вивчення історії українського костюма», виконану під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В. Г. Короленка Юлії Срібної.

Голова спеціалізованої вченої ради – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти ПНПУ імені В. Г. Короленка Андрій Цина. Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри технологічної та професійної освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Людмила Чистякова і доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри декоративного мистецтва і реставрації факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка Алла Руденченко. Рецензенти: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти ПНПУ імені В. Г. Короленка Оксана Кудря та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти, дизайну та БЖД ПНПУ імені В. Г. Короленка Тетяна Борисова.

Вітаємо здобувача та наукового керівника з успішним захистом, бажаємо нових наукових звершень і подальшого професійного зростання.