Викладачі й студенти факультету технологій та дизайну відвідали мистецький перформанс «Вишиванка як генетичний код української нації»

16 травня 2024 р. студенти й викладачі факультету технологій та дизайну стали учасниками мистецького перформансу під назвою «Вишиванка як генетичний код української нації», на якому були представлені моделі вишитого одягу майстрині Тетяни Москівець.

Захід відбувався в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. На початку відвідувачам показали один з найсвіжіших фільмів, що стосується творчості, творів, роботи, експериментального життя пані Тетяни. Її вітали численні гості, вдягнені у надзвичайно красивий вишитий одяг, створений мисткинею. Звучали пісні, в яких переважала тематика любові до Батьківщини та всепереможної весни.

Майстриня наголосила на тому, що вишиванка – це дійсно не просто одяг, це справжній потужний символ, в якому і код нації, в якому і наша тисячолітня історія.