Відбулася Шістнадцята Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ТРАНСПОРТІ (MINTT) – 2024)»

29 травня 2024 року на базі Херсонської державної морської академії відбулася Шістнадцята Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ТРАНСПОРТІ (MINTT) – 2024)», в якій взяли участь доценти кафедри професійної освіти, дизайну та безпеки життєдіяльності Петро Молчанов і Володимир Кондель, а також магістранти факультету технологій та дизайну які навчаються за спеціальністю 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості), Анастасія Чернюк та Олексій Макаренко з темою: «Роль дистанційного навчання в освітньому процесі».

Автори роботи підкреслили, що дистанційне навчання є необхідним елементом сучасної освіти, яке забезпечує доступ до знань та навичок у будь-який час та в будь-якому місці. Використання елементів дистанційного навчання дозволяє оптимізувати освітній процес, забезпечуючи якісне та ефективне навчання з урахуванням індивідуальних потреб та особливостей кожного студента.