СТУДЕНТСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ»
29 квітня 2020 р. на факультеті технологій та дизайну відбувся студентський круглий стіл «Актуальні проблеми культурології». Захід організували та провели викладачі і студенти кафедри культурології та методики викладання культурологічних дисциплін. Із вітальним словом до учасників семінару завернулися: проректор із наукової роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Сергій Шевчук та декан факультету технологій та дизайну Валентина Титаренко.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/1-11-1024x576.png)
Учасники круглого столу обговорили питання, що стосувалися теоретичних проблем культурології, історії світової, української культури та мистецтва, а також розвитку сучасних соціокультурних практик.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/2-6-1024x750.png)
Зацікавлення викликали доповіді студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка Ірини Климович – «Українська гілка роду Лятошинських: генеалогічно-біографічний аспект» та Анни Данилюк – «Книги Вадима Крищенка у фондах бібліотеки Першотравенського ліцею».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/3-5-1024x752.png)
Порівняльний аналіз образу вчителя у радянському плакаті 1940–1980-х рр. здійснив магістрант групи К(кд)-54 факультету технологій та дизайну Тарас Найденко.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/4-4-1024x749.png)
Жваве обговорення викликали доповіді, під час яких культурологи окреслили основні напрями сучасних соціокультурних практик. Зокрема, магістрантка групи К(кд)-54 факультету технологій та дизайну Вікторія Заріцька продемонструвала дистанційні онлайн-курси з ораторської майстерності, розроблені та впроваджені нею для учасників різних вікових груп.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/5-1-1024x753.png)
Культуролог групи К(ск)-16 факультету технологій та дизайну Сергій Горденко зазначив основні аспекти організації просвітницького медіа-проєкту «Родина на гостину».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/6-1-1024x750.png)
Студентка групи К(кдд)-15 факультету технологій та дизайну, переможниця обласного конкурсу зі створення інфраструктурних об’єктів та культурно-дозвіллєвих комплексів «Бюджет участі – 2019» у Полтавській області, авторка проєкту «Родинне місце відпочинку моєї мрії» Наталія Слізко повідомила про втілення її проєкту у рідному селищі Гоголевому на Полтавщині.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/7-2-1024x747.png)
Жваве обговорення викликали виступи студенток факультету технологій та дизайну спеціальності 015 Професійна освіта (Дизайн) – Дарини Авраменко та Анастасії Кірсанової. Проведений захід став майданчиком для вирішення студентами актуальних проблем сьогодення і пошуків шляхів особистої самореалізації. Завідувачка кафедри культурології та методики викладання культурологічних дисциплін підвела підсумки круглого столу й окреслила перспективи подальшої роботи.