Діденко Олег Григорович
кандидат наук з державного управління, депутат Полтавської обласної ради VII – VIII скликань, голова комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури, Заслужений працівник сільського господарства України, виконавчий директор ТОВ «Великобагачанський комбікормовий завод».
Народився 4 грудня 1971 р. в м. Полтаві в родині Григорія Івановича та Любові Іллівни Діденків. Олег Григорович ніколи не мав проблем із вибором майбутньої професії: завжди знав, що його призначення – навчати дітей, ділитися із ними дорогоцінним скарбом знань, тому в 1989 р., відмінно закінчивши Великобагачанську середню школу Полтавської області, він вирішив вступати до Полтавського державного педагогічного інституту імені В. Г. Короленка. Мав схильність до точних наук, тому й обрав факультет загальнотехнічних дисциплін і праці, де викладалися вища математика, фізика, опір матеріалів, креслення, а також будова машин і механізмів, обробіток металів, дерева тощо. У 1994 р. закінчив інститут і отримав кваліфікацію вчителя трудового навчання, загальнотехнічних дисциплін, механізації сільського господарства та фізкультури.
Трудову діяльність Олег Григорович розпочав ще влітку 1989 р. – працював апаратчиком ІІІ розряду цеху із виготовлення комбікормів Великобагачанського міжгосподарського комбікормового заводу.
У 1994 р., після закінчення інституту, був призначений керівником гуртків Великобагачанського районного Будинку піонерів і школярів, одночасно працював учителем фізкультури Устивицької середньої школи Великобагачанського району Полтавської області.
У серпні 1997 р. О. Г. Діденко став головою селянського (фермерського) господарства «Григорій» Великобагачанського району Полтавської області, продовжуючи працювати керівником спортивних гуртків і туризму. З травня 2002 до березня 2005 р. працював головним інженером Великобагачанського міжгосподарського комбікормового заводу.
У 2005 р. Олег Григорович став головою Великобагачанської районної державної адміністрації. На цій посаді працював до січня 2011 р.
З 2011 р. О. Г. Діденко – виконавчий директор ТОВ та ПП «Великобагачанський комбікормовий завод» у с. Велика Багачка Полтавської області. Сьогодні на підприємстві налічується 340 працівників. Комбікормовий завод займається виготовлення комбікормів, рослинництвом, тваринництвом.
Упродовж 2005 – 2008 рр. О. Г. Діденко навчався в Національній академії державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» і здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.
У 2014 р. закінчив Київський університет управління та підприємництва і здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.
Олег Діденко закінчив аспірантуру Національної академії державного управління при Президентові України. У 2014 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Формування і реалізація державної політики національно-патріотичного виховання молоді в умовах соціокультурних трансформацій в Україні».
До сфери його наукових інтересів належать питання патріотичного виховання молоді, зокрема: аналіз державноуправлінських аспектів; створення правових механізмів і розробка заходів іх активізації; дослідження зарубіжного досвіду патріотичного виховання, практичних підходів до формування патріотичної свідомості та шляхів упровадження цих напрацювань у вітчизняну практику.
Активно займається Олег Григорович Діденко і громадською роботою в районі та області. Три скликання його незмінно обирають депутатом Великобагачанської районної ради.
Нагороджений Почесною грамотою Міністерства сім’ї, молоді та спорту України, Почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації та облради.
Олег Діденко неодноразово переконувався, що зроблений ним свого часу професійний вибір був правильним. Технічними знаннями, здобутими в ПНПУ імені В. Г. Короленка, він активно користується у повсякденному житті, знання з педагогіки та психології неодноразово ставали у пригоді під час спілкування з дітьми та в громадській роботі. Вдячний Олег Григорович своїм викладачам і за те, що вони не тільки прищеплювали професійні знання, вміння та навички, а й навчали творити добро для людей. Ще зі студентської лави він твердо засвоїв: «Хліб і діти – це наше життя». Твердо дотримується цього принципу й нині: вирощує хліб, плекає дітей і постійно працює з громадськістю. Він переконаний, що людська праця ніколи не минає безслідно, що завдяки зусиллям сучасників формується майбутнє, і потрібно робити все можливе, аби знання наступних поколінь були якісніші й жили наші нащадки в суспільстві, кращому за наше.