Відкрилася персональна виставка аспірантки кафедри теорії і методики технологічної освіти Алли Кісь
18 серпня 2021 р. у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. П. Котляревського урочисто відкрилася персональна виставка робіт ручної вишивки аспірантки кафедри теорії і методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, носія елемента нематеріальної культурної спадщини України «Технологія вишивки “білим по білому”» Алли Кісь.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210817_145647_1-1-832x1024.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/08/Дизайн-без-названия-1-1-1024x819.jpg)
Привітали Аллу Володимирівну із визначною подією представники факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В. Г. Короленка: очільниця факультету технологій та дизайну професорка Валентина Титаренко, завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти професор Андрій Цина, наукова керівниця аспірантки доцентка Оксана Кудря, члени кафедр факультету.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210817_151218_1-1024x504.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210817_145748_1-1024x766.jpg)
У відкритті виставки взяв участь колектив Всеукраїнського центру вишивки та килимарства на чолі з керівником установи, аспіранткою кафедри теорії і методики технологічної освіти ПНПУ імені В. Г. Короленка Надією Вакуленко. На урочистості завітали рідні Алли Кісь: чоловік Олексій, донька Аліна, внуки, а також друзі, колеги, шанувальники її творчості та охочі оглянути виставку робіт майстрині.
Багато чудових, теплих слів сказали про Аллу Кісь та її роботи старша наукова співробітниця Полтавського літературно-меморіального музею І. П. Котляревського Валентина Скриль, голова Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва, член Національної спілки художників, заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін, співробітники Полтавського літературно-меморіальному музеї І. П. Котляревського Євгенія Стороха та Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Людмила Мартьянова та ін.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210817_150452_1-1024x766.jpg)
«Від вишитих робіт Алли Кісь і від урочистого відкриття її персональної виставки я отримала зливу приємних емоцій. Аж дух перехоплює від такої краси», – поділилася враженнями відвідувачка виставки, яка назвалася «поціновувачкою решетилівської вишивки, насамперед білим по білому».