З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва короленківці отримали Подяку Департаменту культури і туризму облдержадміністрації
9 листопада відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Цьогоріч обласні урочистості з нагоди свята відбулися у Полтавській обласній філармонії.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211112_122350.jpg)
У культурі працюють ті люди, які в неї вкладають душу, терпіння і самовіддану працю, і це свято об’єднало не тільки працівників культури, а всіх людей, які небайдужі до музики, співу, живопису, танцю, театру, всіх, хто щодня розвиває культурний простір в Полтавській області.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211112_122930-1024x472.jpg)
Працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, заступниця голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко та директорка Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Ірина Удовиченко.
За організаційно-творчу роботу з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди 30 річниці Незалежності України Подякою Департаменту культури і туризму облдержадміністрації відзначили студентів та викладачів факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211112_123531-2-618x1024.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211112_122902-1-1024x683.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211112_122916-1-1024x576.jpg)
Відзнаку вручили очільниці факультету технологій та дизайну професорці Валентині Титаренко.