ЛАРИСА ГРИЦЕНКО ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 ДИЗАЙН, ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 02 КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

4 листопада 2022 р., доцентка кафедри теорії і методики технологічної освіти, к. пед. н., Лариса ГРИЦЕНКО, гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», галузь знань 01 Освіта/Педагогіка взяла участь у роботі круглого столу з зовнішніми стейкхолдерами кафедри графічного дизайну Київського національного університету технологій та дизайну щодо обговорення освітньої програми Графічний дизайн спеціальності 022 Дизайн, галузі знань 02 Культура та Мистецтво як зовнішній представник закладів вищої освіти України.

У своєму виступі Лариса Гриценко відмітила, що нова освітня програма відповідає сучасним потребам ринку праці та констатувала, що в ній враховані сучасні вимоги до професійних здібностей графічних дизайнерів. Відзначила тісну співпрацю кафедри графічного дизайну Київського національного університету технологій та дизайну зі стейкголдерами – агенціями та студіями графічного дизайну міста та області, що забезпечують практичну підготовку здобувачів освіти та виступають роботодавцями для кращих випускників освітньої програми.