ВІТАННЯ СТУДЕНТАМИ І ВИКЛАДАЧАМИ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
Простір-партнер Veteran Hub «Свої тут. ++», що функціонує у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, став осередком зустрічі студентів і викладачів факультету технологій та дизайну із захисниками нашої держави. Відбулося привітання воїнів та волонтерів із Днем збройних сил України.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-14-1024x768.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-10-1024x534.jpg)
Читати більше за посиланням: http://pnpu.edu.ua/news/zustrich-studentiv-i-vykladachiv-fakultetu-tehnologij-ta-dyzajnu-iz-zahysnykamy-ukrayiny.html