ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ МАГІСТРАНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-03-26-o-20.59.19-1024x669.png)
Виробнича культурологічна практика є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами вищої освіти під час навчання, набуття й удосконалення практичних навичок, формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретної професійної ситуації, оволодіння сучасними методами, формами організації праці в галузі їх майбутньої спеціальності.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-03-26-o-20.58.48-1024x694.png)
Основними базами практики будуть громадські організації та установи культури усіх форм та типів власності. Активним партнером кафедри упродовж декількох років є Полтавська обласна громадська організація «Європейський вибір Полтавщини», на базі якої здобувачів вищої освіти проходять нерідко знайомляться з досвідом роботи у соціокультурній сфері. Зокрема, у 2022 році голова президії парвління Тетяна Коліванова як стейкголдер освітньої програми «Культурологія» ініціювала декілька спільних просвітицьких проєктів для дітей внутнішньо переміщених осіб, котрі проживають у гуртодитках ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-03-26-o-21.24.25-1024x573.png)
Упродовж літа 2022 – весни 2023 рр. організація долучилася до заходів із неформальної освіти та міжнародної академічної мобільності для студентів нашого університету. З березня 2022 року професорсько-викладацкий склад кафедри культурології був активно залучений у ведення волонтерської роботи на базі ГО, а викладачі стали асоційованими членами організації, працюючи на громадських засадах у складі сектору Освітньої та соціокультурної діяльності Полтавської обласної громадської організації «Європейський вибір Полтавщини» (керівник – заступник голови президії правління Олександр Лукʼяненко).
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-03-26-o-20.57.31-1024x677.png)
Під час конференнції факультецький керівник Рената Винничук окреслила мету практики та її основні завдання, описала етапи проведення виробничої культурологічної практики та зміст діяльності здобувачів вищої освіти, а також вимоги до звітної документації.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-03-26-o-21.08.41-1024x532.png)