Викладачі факультету технологій та дизайну провели профорієнтаційну зустріч з учнями Професійно-технічного училища № 54 (смт Котельва)
5 квітня 2023 р. викладачі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка зустрілися з учнями Професійно-технічного училища № 54 (смт Котельва), щоб ознайомити їх освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти в університеті.
Директор ПТУ Іван Гнилосир представив учням 2-3 курсів та викладачам очільницю факультету технологій та дизайну Юлію Срібну, декана факультету природничих наук та менеджменту Сергія Новописьменного, гаранта освітньої програми «Професійна освіта (Транспорт. Логістика)» Валерія Титаренка.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/123-1.jpg)
Більше інформації за посиланням http://surl.li/gdffi