Культурологи долучилися до Museum Selfie Day
Здобувачі освіти кафедри культурології долучилися до міжнародного флеш-мобу в музеях. Із 2014 року в третю середу січня у світі відзначають День музейного селфі (Museum Selfie Day) з метою заохочення якомога більшої кількості людей до знайомства з історією та мистецтвом.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/420039180_10232659772461905_819629159820535986_n.jpg)
За ініціативи місцевої влади, полтавські комунальні музеї 17 січня 2024 року увосьме беруть участь в акції. Протягом цього дня відвідувачам надається безоплатне право входу у музеї і фотографування з музейними експонатами. День музейного селфі передбачає, що кожен охочий може зробити фото на смартфон чи планшет на тлі або біля музейних експонатів та опублікувати фото на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook чи Instagram із хештегами #MuseumSelfieDay та #MSDPoltava2024. Зроблене в музеї селфі не можна використовувати, як інструмент політичної агітації чи протиборства. Автори найкращих селфі, відібрані музеями будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором «Полтава туристична».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/420459495_10232659773421929_444144335112209995_n.jpg)
Майбутні культурологи разом із завідувачем кафедри Олександром Лук’яненком та доценткою Вітою Дмитренко завітали до стейкголдера спеціальності, Полтавського художнього музею «Галерея мистецтв» імені Миколи Ярошенка.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/420092840_10232659773541932_9175671880776405299_n.jpg)
Разом зі здобувачами освіти музейне селфі зробили завідувачка відділу науково-масової та виставкової роботи Тимошенко Алла та науковий співробітник науково-фондової та експозиційної роботи музею, аспірантка кафедри культурології Назара Майструка.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/420021121_10232659774181948_1292175524440216664_n.jpg)