ВИКЛАДАЧІ ТА АСПІРАНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ РОЗПОЧАЛИ МІЖНАРОДНЕ ОСВІТНЄ СТАЖУВАННЯ «МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ: НАПИСАННЯ, АПЛІКУВАННЯ, УПРАВЛІННЯ ТА ЗВІТНІСТЬ»
14 липня 2020 р. 25 викладачів та аспірантів факультету технологій та дизайну розпочали Міжнародне освітнє стажування «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність», що триватиме до 7 серпня.
Стажування зорганізовано на дистанційній платформі Університету Суспільних Наук (Польща). Сервіс пропонує зустрічі з модераторами програми, відеозаписи лекцій, матеріали для самостійного опрацювання. Перша зустріч-знайомство учасників стажування із організаторами освітньої програми відбулося у телеграмі: півтори години тривала активна комунікація та обмін інформацією.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/1-1024x738.png)
У вступному слові спікер зустрічі президент Центарльно-європейської академії навчання та сертифікацій (CEASC) Микола Смолінський ознайомив слухачів із завданнями академічної мобільності науковців.
Учасники стажування також ознайомилися з проєктним підходом в організаційній діяльності інституції, можливостями для реалізації міжнародних освітніх проєктів.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/2-1024x768.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/3-1024x720.png)
Програма передбачає, що викладачі та аспіранти здійснюватимуть покрокову розробку проєктів із співпраці з партнерськими університетами, починаючи з визначення проблематики проєкту, формулювання його мети та завдань через планування реалізації до визначення бюджету та управління життєвим циклом.
У рамках Міжнародного освітнього стажування відбудеться Міжнародна науково-практична конференція:
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/4-1024x768.png)
Програма освітнього проєкту передбачає, що підсумком стажування для учасників програми стане публікація наукових статей у міжнародному збірнику наукових праць.