КОРОЛЕНКІВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОНЛАЙН-ФЛЕШМОБІ ОСВІТЯН ДО ДНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ
8 лютого 2022 року викладачі факультету технологій та дизайну взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету. Захід відбувся у межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Модератором була Антоніна Букач, директор ТОВ “Академія цифрового розвитку”.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_6-1024x597.png)
Під час онлайн заходу був зареєстрований рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education! Усі учасники виконували 4 онлайн-вправи, а після закінчення завантажили електронний посібник та цифровий бейдж учасника флешмобу.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/Дизайн-без-названия-1-1024x819.jpg)
Більше інформації за посиланням https://cutt.ly/JOMvzLo