ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «ПАРАДИГМИ МИСТЕЦЬКОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ І ПРОБЛЕМИ ВИРІШЕННЯ»

Однією з визначальних характеристик факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка є співпраця із закладами вищої освіти, установами та організаціями України, які функціонують у руслі розробки стратегій професійного розвитку учителів трудового навчання та технологій в умовах оновлення освітніх стандартів. Традиційним є науково-педагогічне співробітництво з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка, зокрема з кафедрою технологічної та професійної освіти, та Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди з факультетом мистецтв.

14  жовтня 2022 р. в режимі онлайн відбулася ІІ Міжнародна он-лайн науково-практична конференція «Парадигми мистецької та технологічної освіти: сучасні виклики і проблеми вирішення». Пленарне засідання було присвячено обговоренню перспектив розвитку технологічної та мистецької освіти у сучасній вищій та загльноосвітній школі, формуванню професійної компетентності вчителів трудового навчання і технологій та образотворчого мистецтва, проблем профільної та професійної освіти молоді в умовах оновлених освітніх стандартів. Дискусійний майданчик працював на платформі Zoom.

У роботі конференції узяли участь науково-педагогічні працівники понад двадцяти ЗВО України.

Декан факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В.Г. Короленка Валентина Титаренко привітала наших партнерів із початком конференції та  окреслила перспективи подальшого науково-педагогічного співробітництва.

У виступах учасників конференції були розкриті особливості  дистанційної форми організації професійної підготовки студентів, основні шляхи реформування технологічної та мистецької освіти у сучасних умовах оновлення державних освітніх стандартів. Були здійснені презентації наукових розвідок з актуальних проблем оновлення технологічної та мистецької освіти в умовах Нової української школи, про психолого-педагогічні основи організації дистанційної освіти учнів в умовах військового стану.

Науковці поділилися набутим досвідом, який сприятиме осучасненню технологічної та мистецької освітніх галузей.

You may also like...