Триває співпраця кафедри професійної освіти, дизайну та безпеки життєдіяльності з партнерами Польщі та Чехії
Євген КУЛИК, завідувач кафедри професійної освіти, дизайну та безпеки життєдіяльності, у рамках договору про співпрацю з Towarzystwa Pedagogiki Filozoficznej im. Bronislava F. Trentowskiego (м. Варшава, Польща), взяв участь у Міжнародній науковій конференції та Х з’їзді товариства філософів освіти «Надія і неспокій людства, виражені у філософії педагогіки ХХ-ХХІ століття», який відбувся 27 вересня 2023 року в Сілезькому Університеті у Катовицях (Польща).
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/титулна-сторінка-збірника-конференції.jpg)
Євген Володимирович був запрошений президентом товариства професором Славоміром ШТОБРИНИМ до співорганізації цих заходів у якості члена наукової комісії оргкомітету конференції та презентував на з’їзді доповідь «Проблеми гуманізації технологічної освіти (модернізація змісту підготовки вчителя технологій)».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/Кулик-з-президентом-товариства-проф.-Славомір-Штобрин.png)
Напередодні Євген Кулик продовжив роботу над здобуттям гранду від Чеського університету землеробства (Факультет економіки. Спеціальність Ландшафтний дизайн).
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/Чеський-університет.jpg)