Розпочалася двотижнева навчальна пропедевтична практика студентів ІІ курсу спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

13 квітня 2024 року почалася двотижнева навчальна пропедевтична практика студентів ІІ курсу першого бакалаврського освітнього рівня заочної форми навчання факультету технологій та дизайну спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) освітньої програми «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» на базі закладів загальної середньої освіти за місцем проживання. Перед початком практики була проведена настановча конференція, на якій були присутні декан факультету технологій та дизайну Срібна Ю. А., факультетський керівник Титаренко О. О., методист Козирод О. Г. Питання про завдання навчальної пропедевтичної практики  висвітлила доц. Срібна Ю. А. Інструктаж з питань техніки безпеки провела доц. Титаренко О. О. Зі змістом та вимогами з оформлення звітної документації ознайомила Козирод О. Г. Наприкінці конференції була складена індивідуальна програма проходження практики для кожного здобувача і визначена дата проміжної консультації.