Викладачі кафедри теорії і методики технологічної освіти провели заходи для учнів Ліцею №32 «Європейський»

Ліцеїстів привітав завідувач кафедри, професор Андрій Цина, який розповів про особливості навчання на факультеті технологій та дизайну, акцентував увагу на сучасних підходах до підготовки майбутніх учителів технологій, які включають поєднання теоретичних знань із практичною діяльністю, розвиток креативного мислення та використання новітніх технологій у викладанні. Андрій Юрійович підкреслив, що випускники факультету стають конкурентоспроможними фахівцями, які можуть успішно реалізувати себе у різних сферах.

Професорка Валентина Титаренко  доповнила виступ зазначивши, що саме Олена Рутковська, класний керівник  8 класу Ліцею №32 «Європейський» , є  однією з найкращих випускниць факультету технологій та дизайну, після навчання в аспірантурі вона отримала науковий ступінь доктора філософії.

Доцентка Лариса Гриценко детально розповіла про освітні програми, за якими навчаються здобувачі освіти на факультеті технологій та дизайну, їхню актуальність та перспективи, зазначивши, що кожна з програм спрямована на формування професійних компентностей, необхідних для сучасного ринку праці, та підтримує творче самовираження студентів.

Після презентації освітніх програм викладачі кафедри ознайомили школярів з творчими роботами студентів, представленими в аудиторії. Вироби, виконані у різних техніках декоративно-прикладної творчості, викликали щире захоплення і зацікавленість у гостей.

Для учнів 8-Е класу Ліцею №32 «Європейський» було проведено творчий захід «Символи українського народу: Дерево Життя». Доцентка Оксана Кудря ознайомила школярів із сакральним значенням цього символу в українській культурі, його втілення у різних техніках декоративно-прикладної творчості.

Майбутні вчителі технологічної та професійної освіти також долучилися до роботи з ліцеїстами. Студентки Аліна Ткаченко та Ірина Мельник провели майстер-клас із витинанки, під час якого школярі працювали над своїми роботами, втілюючи творчі задуми на папері та створюючи ажурні витинанки.

Для учнів 11 класів доктор філософії Олексій Дебре, разом зі майстром виробничого навчання Миколою Маджарою в межах інновацій в технологічній освіті у напрямі STEAM та Робототехніки розповіли і наочно продемонструвати особливості 3D друку, лазерного різання та гравірування, а також програмування роботизованих систем.

Проведені заходи стали чудовою нагодою для ліцеїстів дізнатися більше про можливості навчання на факультеті технологій та дизайну, відчути атмосферу творчості та натхнення, а також особисто спробувати себе в автентичних та інноваційних видах творчої діяльності.

You may also like...