Відбулися настановчі конференції перед початком навчальної практики для студентів спеціальності 015 Професійна освіта за різними спеціалізаціями

2 червня 2025 року викладачі кафедри професійної освіти та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка провели у змішаному форматі настановчі конференції перед початком навчальної технологічної та дизайнерської практик для студентів освітніх програми: ОП «Професійна освіта (Дизайн)», ОП «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)», ОП «Професійна освіта (Транспорт і логістика)», ОП «Професійна освіта (Сфера обслуговування. Готельно-ресторанна справа)». Метою проведених настановчих конференцій стало ознайомлення студентів із завданнями, вимогами та особливостями проходження практики у базових організаціях-партнерах.

Юлія Срібна, декан факультету технологій та дизайну наголосила, що практика є нагодою для здобувачів освіти детально ознайомитися з основами технологічних процесів відповідно до обраних спеціалізацій, набути практичного досвіду роботи в реальному виробничому середовищі, розвинути фахові компетентності, а також встановити професійні контакти, які в майбутньому можуть стати стартом успішної кар’єри.

Під час конференцій методисти – викладачі кафедри (Тетяна Борисова, Наталія Орлова, Петро Молчанов, Світлана Огуй, Оксана Кудря, Ольга Кропивка, Володимир Кондель, Дебре Олексій)  – надали ґрунтовні інструкції щодо виконання програми практики, ведення документації, техніки безпеки, а також особливостей звітності. Участь у заходах взяли студенти груп різних курсів і напрямів – як дизайнерської, так і технологічної спеціалізацій. Студенти розподілені по сучасних установах і підприємствах, що мають потужний потенціал для професійного зростання майбутніх фахівців.

Серед місць практики – студія графічного дизайну «Mironenko design», рекламне агентство «БОЙКО», ФОП «Плигач», ТОВ «АСТРА», ПП «ЯВІР-2000», ТОВ «ВІВАТ ПРОВІНЦІЯ», Полтавський олійноекстракційний завод «КЕРНЕЛ ГРУП», а також Громадська спілка «Соціальне підприємство “Навчально-виробничий центр”», філії Укрзалізниці, заклади професійної освіти тощо. Практика триватиме з 2 по 27 червня у змішаному форматі.

До захисту практики, що запланований на 27 червня, будуть залучені представники кафедри, а також стейкголдери – керівники підприємств і організацій, що є партнерами університету. Така взаємодія забезпечує не лише фаховий супровід студентів, а й тісний зв’язок із ринком праці.

Завдяки проходженню навчальної технологічної та дизайнерської практик здобувачі вищої освіти мають змогу реалізовувати здобуті знання в реальному професійному середовищі, що сприяє їх особистісному зростанню та готовності до самостійної діяльності після завершення навчання.

You may also like...