ФАКУЛЬТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРШОКУРСНИКІВ
15 вересня 2020 року факультет технологій та дизайну привітав своїх студентів першого курсу навчання з початком занять. Посвята в першокурсники – чудове свято. У цей день для 158 першокурсника факультету настає новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів. Технолого-дизайнерська родина факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка поповнилась 64 новими студентами-бакалаврами та 94 магістрантами!
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200917_110859-1024x768.jpg)
З вітальним словом до першокурсників звернулися ректор університет Микола Степаненко та декан факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка професор Валентина Титаренко, які побажали першокурсникам успішної подорожі у світ знань, щоб цей навчальний рік став для них відправною точкою для підкорення освітніх вершин, розкриття творчого потенціалу, становлення особистості та нових освітньо-професійних вражень і захоплень. Заступник декана з навчальної роботи Юлія Срібна наголосила на тому, що вступники 2020 року отримають не тільки глибокі знання з технологічної, професійної освіти та культурології, а й розкриють різноманітні власні здібності за сприяння творчих колективів факультету та університету.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200917_111055-1024x768.jpg)
До її слів приєднався завідувач кафедри культурології та методики викладання культурологічних дисциплін Олександр Лук’яненко, який привітав нове студентське поповнення з приєднанням до факультетської родини.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/200124100234_41002-1024x768.jpg)
Куратори студентів першого курсу Наталія Орлова та Віка Дмитренко радісно прийняли студентів новачків у факультетську сім`ю.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200917_113619-1024x472.jpg)