КОРОЛЕНКІВЦІ РОЗШИРЮЮТЬ МОЖЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОЇ МОБІЛЬНОСТІ
У грудня 2021 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся, зорганізований відділом інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків, просвітницький захід з міжнародної мобільності студентів «Літо 2022 у Німеччині». До участі у його роботі долучилися викладачі, студенти та аспіранти факультету технологій та дизайну.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211215_115255-1024x512.jpg)
Метою заходу, за словами фахівця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Університету Аріни Сініктутової, є активізація міжнародного співробітництва з партнерами в галузі набуття досвіду роботи в європейських установах та організаціях, практики іноземної мови та управління міжнародним співробітництвом у цілому.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211215_115246-1024x512.jpg)
Провідними напрямами заходу стали: зустрічі з представниками компанії Selfinvest – партнерами ПНПУ; перехід до «навчання за кордоном як частина створення ефективного освітнього процесу»; обмін інституційними міжнародними можливостями з партнерами; презентації можливостей участі у міжнародних наукових та академічних програмах стажування для студентів у Німеччині.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211215_115315-1024x512.jpg)
Під час зустрічі «Літо 2022 у Німеччині» представники Selfinvest представили програми стажування, напрями міжнародної співпраці і провели семінар із презентаціями на актуальні для студентства теми подорожі Німеччиною, нових знайомств.
Розвиток міжнародної співпраці дає змогу короленківцям брати участь у важливих дискусіях про те, як практично розширити можливості міжкультурного спілкування та навчання.