ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ТА ІМІДЖЕВА РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ
Упродовж останнього місяця науково-педагогічні працівник кафедри культурології ведуть активну роботу з учнівською молоддю міста, учителями загальноосвітніх шкіл та працівниками закладів культури, спрямовану на формування високого професійного іміджу ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Знімок-екрана-2023-03-12-о-18.27.40-1024x482.png)
Доцент кафедри, кандидат історичних наук Віталій Дмитренко у 2023 році традиційно входив до складу журі обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії. У березні науковець на базі Полтавської академії неперервної освіти імені М. Остроградського активно працював з переможцями обласного етапу конкурсу з різних населених пунктів Полтавщини, готуючи їх до участі у подальшій боротьбі за інтелектуальне визнання на рівні України. Віталій Анатолійович допомагав обдарованій молоді розв’язати важкі питання з історії української та світової культури від давнини до сучасності, розрізняти стилі мистецтва та руку мистців.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_8483-1024x768.jpeg)
Завідувач кафедри культурології, доктор історичних наук Олександр Лук’яненко разом із доценткою, кандидаткою мистецтвознавства Аллою Литвиненко працювали у складі журі секції «Кримськотатарська гуманітаристика» ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України. Наразі співпраця з учителями та учнями Полтавщини триває. Алла Іванівна опікується залученням юних дослідників до наукових проєктів кафедри культурології, зокрема, до участі у традиційному Всеукраїнському круглому столі здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми культурології». Олександр Вікторович активно працює з переможницею ІІ етапу, ученицею 9-В класу Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Софією Єрмаковою та її науковою керівницею, заступницею директора ліцею Оксаною Пропастіною. Разом із О. Лук’яненком вони опановують методологію історико-культурологічних досліджень, употужнюють роботу на тему «Компаративний аналіз орнаменту кримськотатарського та опішнянського посуду»новим фактажем, та апробують результати дослідження.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Знімок-екрана-2023-03-09-о-21.08.57-1024x640.png)
Доцентка кафедри, кандидатка педагогічних наук Рената Винничук традиційно співпрацює з Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради. Вона входила до складу театрального напрямку оглядової комісії Департаменту освіти і науки почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив». Рената Володимирівна цього року в ОЦЕВУМ працювала з обдарованою молоддю з арт-студії «Браво» (керівниця колективу – Світлана Зубенко), допомагаючи виробити цінні рекомендації на присвоєння почесного звання «Народний художній колектив».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_8672-1024x481.jpg)