СТУДЕНТИ-КУЛЬТУРОЛОГИ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ЗАХОДІВ У ГРОМАДАХ
Здобувачка освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Анастасія Юрова взяла участь у благодійному концерті до Дня матері «Матусю, голубонько, благословенна тричі будь!», що відбувся на базі Яреськівського сільського будинку культури Шишацької селищної громади Миргородського району Полтавської області.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_9595.jpg)
Анастасія була запрошена директоркою закладу культури, Тетяною Шульгою, у якості ведучої соціокультурного заходу. Студентка групи К-25 продемонструвала уміння й навички роботи з залом. Дівчина закріпила уміння кооперації з творчими колективами за лаштунками великих івентів, працюють з самодіяльним ансамблем народної пісні «Мальви» та ансамблем «Сузір’я», танцювальним колективом «Елегія», самодіяльним народним танцювальним колективом «Юмана» та солістками, котрі виконували українські народні та авторські пісні, а також твори української естради.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_9593.jpg)
Захід переслідував також благодійну мету, тому гостями події була зібрана значна сума коштів, що буде направлена на допомогу бійцям Збройних сил України.