Майбутні вчителі технологій продовжують підготовку до благодійного ярмарку
Студенти спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технологіі) разом із викладачами кафедри теорії і методики технологічної освіти активно продовжують підготовку до благодійного ярмарку, який відбудеться 27 грудня 2023 року в навчальному корпусі № 1 під час Новорічної толоки.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/ОВ.png)
Студентська молодь креативить та проявляє творчі здібності у генеруванні ідей щодо виготовлення виробів. Наразі, до плетіння виробів з бісеру та виготовлення патріотичних браслетів долучились Ірина Поліщук, Аліна Широка, Назарій Мельничук, Інна Бут та Яна Ніколоєнко. Вдячність нашим талановитим студентам – майбутнім учителям технологій !!!
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/ов2.1.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/ов2.2.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/ов3.1.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/ов3.2.png)
Запрошуємо на Новорічну толоку)! Кошти від продожу будуть використані на придбання теплих речей для бійців 116 ТРО ЗСУ 💙💛
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/ов5.jpg)