Участь магістрів, аспірантів та науково-педагогічних працівників кафедри теорії і методики технологічної освіти у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мистецтво та освіта XXI століття: тенденції, проблеми, перспективи»

Магістри, аспіранти та науково-педагогічні працівники кафедри теорії і методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка взяли участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мистецтво та освіта XXI століття: тенденції, проблеми, перспективи», яка відбулася 31 жовтня 2024 року на базі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Програма конференції включала пленарне засідання та роботу в секціях, де учасники мали можливість обговорити актуальні питання розвитку мистецької освіти та культури в Україні. Серед напрямів роботи конференції були такі теми, як «Мистецтво України у контексті світової культури», «Сучасне образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво України», «Міжнародна науково-практична мистецька діяльність» та «Мистецько-педагогічна освіта в реаліях сьогодення».

Аспіранти  кафедри Поліна Вікторова, Марина Кондратенко, Оксана Рись, Наталія Суховій, Олександр, Вакуленко, Олександр Зоря, Даніїл Бут, Андрій Земенко, Віктор Васильєв, Владислав Калюжний представили свої наукові дослідження, які стосуються питань сучасного декоративного мистецтва, методики викладання дисциплін мистецького спрямування та актуальних викликів педагогіки в сфері підготовки здобувачів освіти.

Участь у конференції дала змогу магістрам Олексію Бушмакіну, Оксані Кісточці, Надії Ткаченко, Анастасії Тимошенко, ОлегуТатарко, Любові Омельченко  ознайомитися з новітніми тенденціями у сфері декоративно-прикланого мистецтва та мистецької освіти. Виступи учасників викликали жвавий інтерес серед присутніх, що сприяло активній дискусії та обміну досвідом.

Науково-педагогічні працівники кафедри, серед яких професори Андрій Цина, Валентина Титаренко та доценти  Лариса Гриценко, Юлія Срібна, Оксана Кудря, доктори філософії Наталія Нагорна та Олексій Дебре також поділилися своїми напрацюваннями, присвяченими розвитку мистецької освіти в Україні та інтеграції інноваційних підходів у навчальний процес. Конференція «Мистецтво та освіта XXI століття» стала важливою подією для всіх її учасників, об’єднавши науковців, освітян і практиків у прагненні до подальшого розвитку мистецької освіти та збереження культурної спадщини України.

You may also like...