Викладачі кафедри теорії і методики технологічної освіти взяли участь у виставці «Життя, вишите нитками»
26 січня 2025 року викладачі кафедри теорії і методики технологічної освіти стали учасниками творчої зустрічі «Життя, вишите нитками», що відбулася у Відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, і яка проходила в рамках мистецького проєкту «Шлях до перемоги». Захід реалізується у співпраці з Полтавським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Полтавським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи.
Професорка Валентина Титаренко відзначили високу художню майстерність представлених робіт майстрині художньої вишивки, членкині Національної спілки майстрів народного мистецтва України, носія елемента нематеріальної культурної спадщини «Технологія виконання вишивки «білим по білому» м. Решетилівка Полтавської області Наталії Роми і важливість таких виставок для розвитку професійної підготовки майбутніх учителів технологій.
Під час зустрічі авторка вишитих робіт Наталія Рома поділилася особистою історією, розповівши про свій шлях у мистецтво вишивки, який розпочався 36 років тому. Гостям заходу вдалося не лише зануритися у світ авторської вишивки, але й дізнатися про творчі ідеї, які надихають майстриню на створення нових робіт.
Викладачі кафедри теорії і методики технологічної освіти Титаренко Валентина Петрівна, Срібна Юлія Анатоліївна, Кудря Оксана Володимирівна, Шовкова-Альохіна Анна Олександрівна, Шпортюк Сніжана Миколаївна факультету технологій та дизайну відзначили, що такі зустрічі мають велике значення для студентів майбутніх учителів технологій, адже вони не лише знайомлять із творчими напрямами народного мистецтва, а й надихають на впровадження елементів нематеріальної культурної спадщини у сучасний освітній процес.
Захід залишив приємні враження у всіх відвідувачів та вкотре довів, що мистецтво вишивки є невід’ємною частиною української національної ідентичності та творчої спадщини українського народу.