Відбулося засідання ради управління проєктом Erasmus+ KA2 «Розробка та впровадження Liberal Arts Studies в Україні»
02 червня 2025 р. відбулося робоче зсідання ради управління проєкту Erasmus+ KA2 «Розробка та впровадження Liberal Arts Studies в Україні» (LibArt_UA). В обговоренні результатів та викликів взяли участь представники п’яти європейських університетів (Братиславська міжнародна школа Liberal Arts (Словаччина), Варшавський університет (Польща), Познанський університет імені Адама Міцкевича (Польща), Гіссенський університет імені Юстуса Лібіха (Німеччина) і Маастрихтський університет (Нідерланди)) та п’яти українських закладів вищої освіти (Запорізький національний університет, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Національний університет «Києво-Могилянська академія»). Полтавський педуніверситет представляли члени ради проєкту, завідувач кафедри культурології, філософії та музеєзнавства професор Олександр Лук’яненко.

Під час зустрічі менеджери обговорили реалізацію поточного етапу проєкту. Серед питань, що дискутувалися, були теми загальної інформації про проєкт; результати опитування студентів та стейкголдерів щодо перспектив реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «Розробка та впровадження Liberal Arts Studies в Україні» (LibArt_UA), візуальність і видимість проєкту у соціальних мережах, питання проєктного менеджменту та документообігу.

Під час робочої зустрічі ради управління проєкту узгодили питання розробки освітніх програм, рецензування закордонними колегами та презентацію здобутків на зборах ради у липні 2025 року із заступником Міністра освіти і науки України Михайлом Винницьким. Учасники наради обговорили результати прийняття оновлених вимог до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм для впровадження викладання вільних мистецтв і наук в Україні. Серед іншого було питання реалізації робочого проєкту, закріпленого за Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка, що стосується педагогічної майстерності викладача вільних мистецтв.

Зустріч засвідчила активну міжнародну взаємодію в розбудові освітньої моделі Liberal Arts в Україні та сприяла консолідації зусиль учасників задля успішного впровадження проєкту.