Доктор наук Гуманітарно-економічної академії в Лодзі Кшиштоф Камінскі зустрівся з викладачами факультету технологій та дизайну
2 червня 2021 р. на факультеті технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася відеозустріч викладачів і студентів із польським ученим, головним редактором наукового журналу «Kultura i Wychowanie» доктором Кшиштофом Камінскі.
Координатор зустрічі – завідувач кафедри основ виробництва і дизайну Євген Кулик. Учений окреслив форми і напрями подальшої співпраці Кшиштофа Камінскі з кафедрами факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В. Г. Короленка у науково-дослідницькій та видавничій сферах.
У рамках планування та реалізації заходів із виконання міжнародної угоди з Гуманітарно-економічною академією в Лодзі (Польща), яка діє з 2018 р., науковець поспілкувався зі студентами, аспірантами і викладачами кафедр факультету технологій та дизайну.
Зустрічі передувала трирічна співпраця у галузі освіти і науки кафедр факультету технологій та дизайну із викладачами й студентами Гуманітарно-економічної академії в Лодзі.
Для подальшої реалізації угоди було узгоджено шляхи здійснення обміну викладачами, співробітниками і студентами, планування та втілення спільних дослідницьких проєктів й освітніх програм, обміну навчальними матеріалами, публікаціями й науково-педагогічною інформацією.
Пан Кшиштоф Камінскі, маючи досвід роботи у періодичному науково-педагогічному виданні «Kultura i Wychowanie», розповів про тенденції, які спостерігаються у польській науково-педагогічній пресі та висвітлив перспективи того, як відбуватиметься подальша співпраця із нашим університетом із проведення спільних наукових досліджень і публікації їх результатів.
У рамках співпраці між нашими закладами вищої освіти студенти і викладачі Гуманітарно-економічної академії в Лодзі візьмуть участь у проведенні у жовтні 2021 р. VI Міжнародного конгресу з етнодизайну.
Декан факультету професор Валентина Титаренко висловила від імені короленківців глибоку пошану і вдячність польському партнерові за можливість розширювати обрії наукової та освітньої співпраці, здійснювати академічну мобільність студентів і викладачів.
Професор Андрій Цина і доцент Олександр Лук’яненко розповіли про стан і перспективи педагогічної і культурологічної освіти та здійснення міжнародної мобільності здобувачів і науково-педагогічних працівників факультету.