У педагогічному університеті відбувся V Всеукраїнський круглий стіл здобувачів освіти «Актуальні проблеми культурології»
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/screenshot_1.jpg)
Студенти та викладачі кафедри культурології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка з успіхом провели V Всеукраїнський круглий стіл здобувачів освіти «Актуальні проблеми культурології». Захід об’єднав 60 учнів шкіл, студентів, магістрантів та аспірантів з Горішніх Плавнів, Кременчука, Ніжина, Одеси, Олександрії, Полтави, Сум та Харкова. Традиційний для кафедри захід став дискусійним майданчиком для обміну думок молоді з теоретичних питань культурології, актуальних проблеми культурології в історичному дискурсі, новітніх соціокультурних практик та з розгляду мистецтва як чинника соціокультурної модернізації суспільства.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/screenshot_2-1-1024x640-1.jpg)
Більше інформації за посиланням http://surl.li/gsvle