Участь аспірантів кафедри ТМТО у ХІІ міжнародній науково-практичній конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
Аспіранти кафедри теорії і методики технологічної освіти разом із науковими керівниками (проф. Андрієм Циною, проф. Валентиною Титаренко, доц. Юлією Срібною, доц. Ларисою Гриценко, доц. Оксаною Кудрею) наприкінці жовтня 2023 року прийняли участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-1.png)
Під час конференції було розглянуто важливі для сьогодення питання за такими напрямами: теоретико-методологічні засади професійного становлення особистості; особливості професійного становлення і кар’єрного розвитку особистості в умовах воєнного стану і повоєнної відбудови України; теоретичні й методичні засади підготовки вчителя трудового навчання та технологій, педагога професійного навчання, андрагога в умовах воєнного стану і повоєнної відбудови України; забезпечення якості професійної та вищої освіти в умовах євроінтеграції; проблеми та перспективи реалізація завдань Нової української школи; напрями науково-методичного забезпечення розвитку професійної освіти в умовах цифровізації; вітчизняний і зарубіжний досвід професійної освіти і навчання різних категорій дорослого населення; проблеми та перспективи розвитку педагогічної і мистецької освіти.
Аспірантантами підготовано і опубліковано наукові статті у збірнику матеріалів конференції.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83220.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83221.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83222.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83223.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83224.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83225.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83226.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83227.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83228.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83229.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83230.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83231.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83232.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/горінчой.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/поляков.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83236.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83237.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83238.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83239.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83240.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83241.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/msg1768597190-83242.jpg)