Здобувачі освіти університету взяли участь у благодійній виставі у Карлівці

Актори аматорського колективу, серед яких були майбутній культуролог Олександр Горбатко (у ролі Степана Глейтюка та Іво Бобула) та здобувачка освіти факультету педагогічної та мистецької освіти Галина Тютюнник (Проня Прокопівна) вправно і впевнено тримали увагу публіки. Майстерно були відіграні як мізансцени, так і великі групові виходи. Окрім виконавців головних ролей, особливо запам’яталися живі й колоритні образи Секлети Лимарихи з пристаркуватою матір’ю та кумась Марти, Усті й черниці Меронії. Колориту додавати авторські пісні та оригінальні мінімалістичні декорації з епатажними костюмами. Загальна динаміка вистави на одну дію дозволила показати історію з відкритим кінцем ненав’язливо і щиро.