ДОЛУЧАЙСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЄВРОПИ
З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. У 2020 році День Європи припадає на 16 травня.
Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. У рамках святкування Дня Європи 2020 пропонуємо всім академічним групам пройти вікторину-конкурс «Як ми знаємо Європу?», а 16 травня, дізнатись, хто краще знає історію та культуру європейських країн.
Представнику від кожної групи необхідно до 15 травня відповісти на питання вікторини.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/24-Hours-in-NYC-YouTube-Thumbnail-1-1024x576.jpg)
А також закликаємо всіх студентів взяти участь у конкурсі на найкращій фотоколаж «Європа моїми очима». Для створення колажу поєднайте зображення, що символізують улюблену європейську країну. Це можуть бути відомі люди, архітектура, природа, одяг, страви та інше.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/Dark-Blue-and-Red-Paper-Musicians-Influencer-Youtube-Thumbnail-Set-1-1024x576.jpg)
До 15 травня надішліть свій колаж (вказавши прізвище та ім’я) на електронну адресу: conkurs.ftd@gmail.com 16 травня, в День Європи, знайдіть найкращі роботи на сайті факультету