ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ЗІ СТВОРЕННЯ / ОНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 015 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ДЕРЕВООБРОБКА)
4 червня 2020 р. відбулося засідання робочої групи зі створення / оновлення освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Деревообробка)» на чолі з гарантом даної ОПП доцентом кафедри основ виробництва та дизайну Кузьменком Павлом Івановичем. На засіданні робочої групи були присутні члени робочої групи: зовнішні стейкголдери Горященко А. М., директор Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища, Рябко Р. М., директор Полтавського професійного ліцею; викладачі кафедри основ виробництва та дизайна доц.. Калязін Ю. В., доц. Савенко І. В.; студенти –Демченко Я. А., Прудніков О. В.
У вступному слові завідувач кафедри основ виробництва та дизайну проф. Кулик Євген Володимирович наголосив на необхідності врахування під час оновлення освітньо-професійної програми інтересів усіх зацікавлених сторін у її реалізації: студентів, викладачів університету та роботодавців.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/1-5.png)
Гарант освітньої програми Кузьменко Павло звернув увагу учасників робочої групи на оновленому змісті компонентів освітньої програми та питаннях інтеграції змісту професійно-орієнтованих дисциплін.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/2-5.png)
Зовнішній стейкголдер, директор Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища Горященко А. М., зауважив на підсиленні практичної підготовки студентів, зв’язку між теоретичною підготовкою в університеті і практичною її реалізацією у професійно-технічних (професійних) закладах освіти.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/3-4.png)
Студенти Демченко Ярослав та Прудніков Олександр відзначили важливість оптимізації змісту професійно-орієнтованих дисциплін, їхньої максимальної адаптованості до викликів сучасної професійної освіти, обізнаності студентів із документацією навчальних майстерень.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/4.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/5.png)
Гарант доц. Павло Кузьменко щиро подякував студентам, роботодавцям, викладачам за участь у засіданні робочої групи.