Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 44.053.02
7 травня 2021 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка провели засідання спеціалізованої вченої ради К 44.053.02, на якому відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика трудового навчання Наталії Нагорної «Формування проєктно-технологічної компетентності майбутніх учителів трудового навчання у процесі вивчення основ проєктування і моделювання». Робота виконана в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти Андрій Цина.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/20210507_124517-1024x768.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/Screenshot_1-1024x595.jpg)
Офіційні опоненти: Леся Макаренко – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформаційних систем і технологій Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова; Лариса Гриценко – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/Screenshot_35-1024x650.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/Screenshot_39-1024x653.jpg)
Вітаємо Наталію Нагорну та її наукового керівника Андрія Цину з успішним захистом дисертації, бажаємо подальших досягнень у науковій і педагогічній діяльності.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/20210507_132817-1024x768.jpg)
Запрошуємо здобувачів наукових ступенів до співпраці.