Результати конкурсу «Писанкова веселка»

До свята Великодня на факультеті технологій та дизайну було проведено конкурс «Писанкова веселка» за участі студентів і учнів закладів освіти різного рівня та вихованців дошкільних і позашкільних закладів України.

На адресу конкурсу надійшло 384 творчі роботи, які яскраво відображають безмежну палітру великоднього декору. Майстерністю виконання вразили розписані традиційно писанки, крапанки, дряпанки і крашанки, пасхальні яйця з бісеру та оксамиту; оригінальністю – роботи у техніках вітражу і пластилінового живопису; яскравістю та креативністю –роботи з дерева, гобелени, вишиті доробки, а також святкові малюнки, листівки та композиції.

Щиро дякуємо всім конкурсантам та їх керівникам за активну участь:

Бердянському державному педагогічному університету

Людмилі Гапон, Олені Пак, Вікторії Майбороді (керівники: Юлія Бєлова, Таісія Черемісіна);

Вінницькому державному педагогічному університету імені Михайла Коцюбинського

Тетяні Поплінській, Оксані Ільченко;

ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Плужник Марії, Анастасії Шаповаловій (керівник Людмила Борисенко);

Вікторії Селезньовій (керівник Надія Вовк); Олесі Зозулі, Наталії Слюсар, Ганні Алтинчуріній, Олександрі Крайній;

Київському національному університету імені Т. Г. Шевченка

Уляні Шинкаренко;

Київському національному університету технологій та дизайну

Ользі Болдиревій, Олександрі Літвіновій, Віталіні Русіновій, Катерині Мельниченко, Софії Масира, Валерії Лісниченко;

Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка

Мар’яні Денісман, Юлії Кононьчук, Назару Багнюк, Діані Маркевич, Ользі Ониськів;

Криворізькому державному педагогічному університету

Ірині Мізан, Олександрі Бєгун (керівник Вікторія Яковлєва);

Полтавському національному педагогічному університету імені В. Г. Короленка

Ткачук Анжеліці, Князєвій Олені, Дудченко Олександрі, Нечипоренко Інні, Улько Анастасії, Сажієнко Дар’ї, Свідерській Єлизаветі, Глущенко Дарії, Савдід Альоні, Козленко Аллі, Кравець Ользі, Макарчук Тетяні, Шовковій Анні (керівники: Титаренко Валентина, Срібна Юлія, Гриценко Лариса, Титаренко Ольга, Титаренко Валерій);

Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка

Колодницькій Христині (керівник Павх Степанія);

Гадяцькому фаховому коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського

Клименченко Марині;

ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»

Сидоренко Лілі, Гуровій Юлії, Косяченко Аліні (керівники: Селезньова Вікторія, Сенькіна Марія);

Комунальному закладу «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради

Савіну Сергію;

Косівському фаховому коледжу прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв

Баранюк Юлії, Кошелюк Христині, Захарків Руслані;

Комунальному закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

Гриб Тетяні, Заворі Ангеліні, Колодій Катерині, Михайли Ользі (учитель Медведєва Світлана); Кучмі Олександрі;

Криворізькій загальноосвітній школі I-III ступенів № 79

Тиква Анастасії, Кабаєвій Кірі;

Сагайдацькому навчально-виховному комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області

Семергей Марії (керівник Ляшенко Світлана);

Сектору освіти, культури, молоді та спорту Батівської селищної територіальної громади

учням та вчителям закладів освіти Батівської селищної територіальної громади (керівник: начальник сектору освіти, культури, молоді та спорту Вікторія Шера);

ДУ «Всеукраїнський центр вишивки та килимарства»

Вакуленко Надії, Кісь Аллі, Павлюченко Ірині, Тушко Юлії;

Полтавській дитячій художній школі

Троценко Олександрі, Пугачовій Анастасії (викладач Мотилевич Ірина); Козирод Андрію, Ступник Руслану, Фенко Дарині, Коротіч Софії, (викладач Шрамко Ірина); Бойко Вікторії, Дудник Ростиславу, Златопольській Софії, Куслій Єлизаветі, Парасоцькій Валентині, Пасько Анастасії, Плецькому Артему, Почеп Максиму, Скороход Олені (викладач Конопля Ірина); Інзик Марині (викладач Орел Лідія);

Народному художньому колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник»

Філоненко Дмитру, Приходько Олександру, Похно Ірині, Казаковій Маріанні, Юхно Софії (керівники: Юхно Катерина, Куца Тетяна);

Полтавському міському центру позашкільної освіти Полтавської міської ради

Колективу під керівництвом директора Семеняки Лариси;

Закладу позашкільної освіти «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради

Тетяні Ярослав;

Вихованцям Центру для дітей та сімей Благодійного фонду «Карітас Полтава»; Гуртку «Колорит» ЦД та ЮТ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Михайліченко Вікторії, Старченко Ксенії, Горєлову Миколі, Мтарченко Ксенії (керівник Горєлова Ганна);

Гуртку «Дитячий театр «Котигорошко» Кобеляцький БДЮТ

Киценко Аліні, Білаш Іллі, Мельник Платону, Білаш Максиму (керівник Олена Білаш);

Гуртку «Чарівна голка» філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Полтавському районі

Влашпенко Софії (керівник: Н. Краснікова);

Гуртку «Пластиліновий живопис» Решетилівської філії Полтавського ОЦЕВУМ

Педорич Антону, Шабельник Ангеліні, Кириченко Ангеліні, (керівник Лебединська Анастасія);

Гуртку прикладної графіки «Малювака» Решетилівської філії Полтавського ОЦЕВУМ

Царінній Юлії, Педорич Антону;

Кз ПДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 58 «Калинка» Полтавської міської ради Полтавської області

Михальчук Жанні;

Покровській сільській бібліотеці-філії

Ткаченко Тетяні; Златопольським Арсенію та Софії.

Усі найкращі роботи конкурсантів та їх керівників відзначені грамотами.

Інші новини: