СТУДЕНТИ-КУЛЬТУРОЛОГИ ПРОЙШЛИ ВИРОБНИЧУ ПРАКТИКУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Здобувачі ступеня бакалавр кафедри культурології успішно пройшли виробничу практику зі спеціальності у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Із 1 листопада по 10 грудня музейники міста у змішаному форматі допомагали готувати студентів до виконання різноманітних функцій культуролога та менеджера індустрії дозвілля, поглиблюючи набуті у процесі навчання знання, уміння й навичок. Упродовж роботи у закладі культури молодь готувалася до самостійної соціокультурної діяльності.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9880-768x1024.jpeg)
Під час захисту результатів практики студентів IV курсу члени комісії у складі доцентки Ренати Винничук, старшої викладачки Віти Дмитренко та провідного наукового співробітника науково-дослідного сектору науково-освітньої та виставкової роботи Полтавського музею авіації і космонавтики Владлена Орлова, відзначили достатній рівень підготовки студентів до роботи у закладі культури. Так, Любов Андрух провела якісне оцінювання контингенту відвідувачів музею та з’ясувала специфіки роботи з ними персоналу. Микола Лоза проаналізував структуру організації та управління закладів культури. А Любов Ганнуша презентувала ґрунтовний огляд історії бази практики.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9881-1024x768.jpeg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9894-1024x768.jpg)
Загалом студенти IV курсу спеціальності 034 Культурологія виконали усі завдання практики, вчасно підготували всю звітну документацію (робочий «Щоденник практики», звіт студента-практиканта, есе, бекґраундер, опис специфіки організації одного з заходів, його пресреліз, та методичну розробку авторського сценарію заходу, проведеного студентом-практикантом із самоаналізом).