Триває співпраця кафедри культурології з Малою академією наук
22 листопада 2023 р. доцентка кафедри культурології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Алла Литвиненко взяла участь у роботі обласного науково-практичного семінару «Секція мистецтвознавства у Полтавській обласній МАН: перспективи 2023-2024 н.р.».
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-1.jpg)
Детальна інформація за посиланням: http://pnpu.edu.ua/news/tryvaye-spivpraczya-kafedry-kafedry-kulturologiyi-z-maloyu-akademiyeyu-nauk.html