ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ
31 березня 2023 року відбулося засідання студентської ради факультету технологій та дизайну, на якому були присутні: доцентка кафедри теорії і методики технологічної освіти, декан факультету технологій та дизайну Юлія Срібна, старший викладач кафедри основ виробництва та дизайну, відповідальна за організацію виховної роботи на факультеті Наталія Орлова та асистентка кафедри теорії і методики технологічної освіти, заступник декана факультету Анна Шовкова.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/14-1-1024x621.jpg)
Були розглянуті фото та відеозвіти голів секторів студентського самоврядування про виконану роботу, обговоренні питання облаштування, дотримання чистоти й порядку в житлових кімнатах та кімнатах загального користування у гуртожитку, заслухані пропозиції щодо організації заходів, присвячених Великоднім святам, благодійного ярмарку та розробки нової символіки факультету для одягу студентів.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/45-2.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/46-1.jpg)
Юлія Срібна висловила подяку студактиву факультету технологій та дизайну за організацію та активну участь у проведені заходів різного спрямування.