СТУДЕНТИ Й ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ ПРОЙШЛИ КУРС ІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Нещодавно студенти-культурологи як майбутні керівники громадських об’єднань та працівники соціокультурного сектору знайомилися зі специфікою організації волонтерської роботи у межах діяльності громадської організації на прикладі ГО «Об’єднані надією». Після цього здобувачі освіти та викладачі кафедри культурології поглибили свої знання з теми, завершивши навчання на курсі «Волонтерство підчас війни» на платформі онлайн-курсів Prometheus. Курс реалізований за підтримки Українсько-данського молодіжного дому.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/Знімок-екрана-2023-09-27-о-22.05.18-1.png)
Слухачі опанували 3 модулі, у яких ознайомилися з тим, із чого почати, як діяти і куди рости у волонтерській діяльності. Студенти й викладачі дізналися, що таке волонтерство, а що не є волонтерською діяльністю; навчилися розрізняти види та напрямки волонтерства. Окремий блок тем допоміг зорієнтуватися, як бути у безпеці, допомагаючи іншим під час воєнного стану; пояснив, що таке військове волонтерство, гуманітарна допомога та онлайн-волонтерство. Для слухачів були цінними відповіді на питання про внутрішню мотивацію у волонтерстві, про запобігання волонтерському вигоранню та про те, як реалізувати свою ідею для наближення української перемоги.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/Знімок-екрана-2023-09-27-о-22.01.36.png)
Серед лекторів були засновниця та керівниця Української Волонтерської Служби Анна Бондаренко, Керівниця гуманітарного напрямку Української Волонтерської Служби Вікторія Зацнова та проєктна менеджерка Української Волонтерської Служби Єлизавета Бончужна.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/сертифікат-.jpg)
Слухачі курсу отримали сертифікат про його завершення, що є черговим елементом неформальної освіти культурлогів.