Розбудова системи правової підтримки здобувачів освіти факультету технологій та дизайну

Головний спеціаліст відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Полтавській області, підполковник поліції Поліна Ларіна провела інформаційний семінар щодо профілактики та правового супроводу захисту учасників освітнього процесу (студентів, педагогічних і науково-педагогічних працівників) від потенційно-можливих негативних впливів домашнього насильства.

Метою семінару стало ознайомлення всіх учасників освітнього процесу факультету з найбільш ефективними формами і методами протидії різним видам домашнього насильства (фізичного, психологічного, економічного та сексуального та ін.), обізнаності, що в Україні жертва сімейного насилля захищена Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству.

Серед результатів навчання – вдосконалення знань здобувачів освіти щодо профілактики негативних впливів та наслідків різновидів домашнього насильства в Україні, орієнтація на формування обізнаності щодо можливості звернення до організацій підтримки тих, хто їх зазнав та сприяння правовому, соціальному та психологічному захисту, опанування алгоритмами надання допомоги, тим, хто її потребує з боку правоохоронних органів.

Отримані знання та набуті навички сприятимуть вдосконаленню системи правової підтримки учасників освітнього процесу у нашому ЗВО.